Opis stanowiska pracy

Realizacja projektów w branży automotive - linie produkcyjne dla największych koncernów samochodowych.

Wymagania:

  • wykształcenie: min. inżynierskie (preferowane kierunki: Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Budowa Maszyn, Elektrotechnika),
  • dobra znajomość programowania robotów przemysłowych (preferowana KUKA) potwierdzona zrealizowanymi projektami,
  • doświadczenie w realizacji projektów w przemyśle samochodowym (znajomość standardów oprogramowania) będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języków obcych angielski i/lub niemiecki w stopniu umożliwiającym komunikację,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach w branży motoryzacyjnej,
  • możliwość pracy wg standardów największych koncernów motoryzacyjnych,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • partnerskie środowisko pracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy czołowym dostawcą rur kotłowych w Polsce oraz świadczymy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji