Opis stanowiska pracy

  • programowania robotów przemysłowych
  • opracowywania dokumentacji technicznej,
  • uruchamiania nowych linii produkcyjnych,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki z dziedziny robotyka
  • umiejętność programowaniu robotów przemysłowych
  • znajomość projektowania za pomocą systemu Autocad, Inventor,
  • znajomość języka angielskiego konieczna do komunikacji podstawowej i zagadnień technicznych,
  • kreatywność, innowacyjność,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (MS Word, MS Excel).
  • mile widziana umiejętność programowania sterowników PLC

Gwarantujemy stałą pracę, możliwość rozwoju oraz awansu.

Prosimy o składanie ofert.

Prezentacja firmy

PROMOT-ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o. jest producentem kutych, tłocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Motoryzacja / Automotive

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy