Robotnik wykonujący proste prace w przemyśle/ Pracownik fizyczny

Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Ogólny zakres obowiązków:
przygotowanie wyrobów do cynkowania
zawieszanie i ściąganie detali oraz obróbka gotowych elementów po procesie cynkowania
pakowanie i kompletacja gotowych elementów na paletach

Oferujemy:

Szkolenie stanowiskowe
Wynagrodzenie zasadnicze
Bonus za wydajność i pełną frekwencję + dodatki za zmiany nocne i nadgodziny
Wyżywienie (posiłki regeneracyjne)
Umowę o pracę
Fundusz socjalny
Pracę w renomowanej firmie

Wymagania

Profil kandydata:
Zdolności manualne (praca wiertarką, szlifierką, podmalowania materiału)
Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
Sumienność, rzetelność, zaangażowanie

Wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie? Jeśli tak to prosimy o osobistą wizytę w każdy wtorek i czwartek w godzinach 12-13 w siedzibie Ocynkowni przy ulicy Korfantego 29 w Częstochowie lub o przesłanie aplikacji zawierających CV na adres Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o., ul.Korfantego 29,42-202 Częstochowa.

W CV prosimy o zawarcie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy średniej wielkości rodzinnym koncernem, odnoszącym sukcesy w br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis