OTTO Work Force

Robotnik torowy

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Rydułtowy

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się modernizacją i realizacją remontów w zakresie infrastruktury kolejowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Rejon: Rydułtowy

Nr referencyjny: MS/RT/11/2018

Opis stanowiska pracy:
* załadunek i rozładunek materiałów kolejowych,
* wymiana szyn i części stalowych nawierzchni,
* wycinka zbędnej roślinności,
* inne prace związane z utrzymaniem linii kolejowych.

Oferujemy:

* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy,
* praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
* możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Wymagania:
* rzetelność i odpowiedzialność,
* umiejętność pracy w zespole,
* zaangażowanie i chęć do pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.