Robotnik Torowy - kierowca kat. B+E

KZN Rail Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie zaangażowana w wykonywanie robót torowych (tramwajowych lub kolejowych) na kontraktach realizowanych przez Spółkę w całej Polsce.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wieloletniej tradycji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
  • Dojazd, zakwaterowanie i wyżywienie na kontraktach poza Krakowem.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • WYMAGANE PRAWO JAZDY KAT. B+E I DOŚWIADCZENIE W JEŹDZIE SAMOCHODEM DOSTAWCZYM Z PRZYCZEPĄ.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojego CV na adres: biuro(małpa)kznrail.pl, w temacie wiadomości prosimy wpisać: Aplikacja, Robotnik Torowy - kierowca kat. B+E.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Informację o firmie znajdą Państwo na stronie: www.kznrail.pl

Prezentacja firmy

KZN Rail Sp. z o.o. to kluczowe ogniwo Grupy KZN Bieżanów w strategii ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie