Robotnik torowy /czyściciel wagonów

L.&P. Sp. z o.o.

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie prac czyszczenia wagonów;
• Wymiana szyn i części stalowych nawierzchni;
• Wycinka zbędnej roślinności;
• Inne prace związane z utrzymaniem linii kolejowych.

Wymagania

• Minimum rok doświadczenia zawodowego w pracy na ww. stanowisku;
• Wykształcenie zasadnicze zawodowe;
• Sumienność, dokładność i motywacja do pracy;
• Dobry stan zdrowia - pozwalający na wykonywanie zawodu.

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
• Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Prezentacja firmy

Jako firma „L.&P.” Sp. z o.o. rozpoczęliśmy swoją działalność w 2010 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca na produkcji