ROBOTNIK METALOWIEC-SPAWACZ (zakwaterowanie)

Headwaypersonal GmbH

Niemcy, Kaufbeuren, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dwa rodzaje stanowisk:

1. dla osob wyzej wykwalifikowanych potrafiacych spwac (13-15 EUR)
2. dla pomocnikow produkcji bez umiejtnosci spawania
(10-12 EUR)

Zakres obowiazkow:

- produkcja zbiornikow stalowych, rozne elementy
- montaz zespolow stalowych do gotiowych zbiornikow
- praca w systemie dwuzmianowym - weekendy wolne
- mozliwosc pracy w wymiarze nadgodzinowym

Oferujemy:

• zakwaterowanie (pokoje maksymalnie 2-osobowe) około 15 km od miejsca pracy (pracodawca pokrywa calkowite koszty w pierwszych 3 miesiacach, kolejne 3 miesiace placi polowe kosztow wraz z pracownikiem, po pol roku pracownik sam placi za swoje mieszkanie)
• Ustawowe dodatki BAP
• 24 dni urlopu
• Ciekawa praca w nowoczesnym zakladzie
• Mozliwosciami rozwoju
• Zwrot kosztow za przyjazd do Niemiec
• niemiecka umowa o prace
• polskojezyczne wsparcie organizacyjne na miejscu

Wymagania

Wymogi:

- wyksztalcenie kierunkowe
- doswiadczenie przy produckji metalurgicznej
- bardzo dobre umiejetnosci spawalinicze (MAG)
- wystarczajaca znajomosc jezyka niemeickiego
- umiejetnosc czytania rysunkow technicznych
- wlasny samochod, chec do dluzszego pobytu w Niemczech
- CV w jezyku niemieckim

Prezentacja firmy

Seit 1997 bedeutet headway Fortschritt. Für SIE. <br/> <br/>Wir sind e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis