Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu zatrudni na stanowisko:

robotnik gospodarczy

zakres obowiązków:

  • pielęgnacja terenów zielonych (obsługa kosy spalinowej, nożyc do żywopłotu, prowadzenie ciągnika wraz z osprzętem do koszenia),
  • utrzymywanie czystości dróg i chodników (odśnieżanie, zbieranie liści),
  • roboty transportowe ręczne oraz przy użyciu sprzętu pomocniczego,
  • kierowanie pojazdami kat. B zgodnie z upoważnieniem wydanym przez Muzeum w celach służbowych na trasach krajowych i międzynarodowych,
  • praca na wysokości pow. 3m,
  • praca przy pomocy elektronarzędziami,

wymagania kwalifikacyjne:

  • prawo jazdy kat. B
  • co najmniej pięć lat udokumentowanego doświadczenia w prowadzeniu samochodu służbowego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu ciągnika rolniczego wraz z osprzętem,
  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózka jezdniowego z napędem silnikowym,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi podnośnika koszowego,
  • mile widziane prawo jazdy kat. D
  • mile widziane uprawnienia pilarza
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dot. cudzoziemców)

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys zawierający klauzulę o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ,t.j. Dz.U. z 2016 r., Poz. 922, ze zmianami) wraz z listem motywacyjnym należy przesłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Termin składania ofert od 13 marca 2017 roku do skutecznego zakończenia naboru.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Budownictwo / Praca na budowie