PORR Polska Infrastructure S.A.
Firma
PORR Polska Infrastructure S.A, jako część międzynarodowego koncernu PORR, realizuje swoją działalność operacyjną w ramach 5 wyspecjalizowanych Oddziałów: Drogowego, Inżynieryjnego, Energetyki, Mostowego i Oddziału w Norwegii. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia z wielu branż budownictwa jesteśmy w stanie zapewnić wszechstronny serwis, w pełni dopasowany do wymagań i potrzeb naszych klientów.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Robotnik drogowy

Miejsce pracy: Słupsk, Kołobrzeg, Koszalin, Białogard, Gryfice

Opis stanowiska:

  • Uzgadnianie zakresu i planu pracy
  • Pobieranie odpowiednich narzędzi i materiałów do pracy
  • Realizacja uzgodnionych i poleconych prac
  • Raportowanie wykonanych prac
  • Organizacja pracy w sposób bezpieczny
  • Pilnowanie oraz samokontrola jakości, terminowości wymaganych parametrów
  • Dbałość i monitorowanie powierzonego sprzętu, narzędzi i materiałów
  • Raportowanie problemów, odchyleń

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe
  • Doświadczenie zawodowe przy realizacji robót drogowych (dodatkowy atut)
  • Kluczowe kompetencje:
    • Dokładność
    • Sumienność
    • Praca w zespole
    • Zaangażowanie
    • Orientacja na BHP
  • Mile widziane:
    • Uprawnienia na zagęszczarki i ubijaki wibracyjne
    • Uprawnienia na przecinarki do nawierzchni dróg
    • Uprawnienia do kierowania ruchem
    • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in. karta Mulitsport, Mybenefit oraz opieka medyczna
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na prestiżowym projekcie budowlanym (budowa drogi ekspresowej S6)