ROBOTNIK BUDOWLANY REFERATU BUDOWNICTWA SEKCJI INFRASTRUKTURY WYDZIAŁU TECHNIKI I ZAOPATRZENIA

Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej

Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2701

Obowiązki:

murowanie ścian, tynkowanie, spoinowanie, wykonywanie gładzi gipsowych, przygotowywania zaprawy, remonty i rozbiórki murowanych konstrukcji budowlanych, wykonywanie ścianek działowych typu lekkiego, obsadzanie stolarki okiennej i drzwiowej, wykonywanie podstawowych prac ślusarsko stolarskich, wykonywanie podstawowych prac hydraulicznych, wykonywanie prac malarskich.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie co najmniej zawodowe, uprawnienia do prac na wysokości powyżej 3 metrów, prawo jazdy kat. B, umiejętności pracy pod presją czasu, wysoka kultura osobista, terminowość i sumienność, umiejętność współpracy w zespole, chęć podwyższenia swoich kwalifikacji i praktycznych umiejętności zawodowych z zakresu prac ogólnobudowlanych, szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.cos.strazgraniczna.pl

Miejsce pracy: Marszałka Józefa Piłsudskiego 92, 75-531 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: podanie o przyjęcie do pracy, wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe wraz z oryginałami dokumentów w celu potwierdzenia zgodności należy składać osobiście w siedzibie pracodawcy. dodatkowe informacje: praca w godz. 7:30 -15:30, szczegółowe informacje na temat oferty znajdują się na stronie www.cos.strazgraniczna.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy