Risk Senior Analyst/Lawyer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej kancelarii prawnej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Risk Senior Analyst/LawyerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Weryfikacja nowych klientów i zleconych spraw pod względem obowiązujących w Kancelarii regulacji wewnętrznych
  • Identyfikacja konfliktów interesów
  • Doradztwo na rzecz potencjalnych kancelarii w zakresie przestrzegania przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy, etc.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze Risk/Compliance
  • Doświadczenie w pracy w renomowanej kancelarii prawnej (polskiej lub międzynarodowej)
  • Znajomość zasad etyki adwokackiej i radcowskiej
  • Biznesowe podejście
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Duży zakres samodzielności przy wykonywanych zadaniach
  • Możliwość rozwoju w jednej z wiodących, międzynarodowych kancelarii prawnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.