RiS - Konsultant wsparcia technicznego z językiem niemieckim

Agencja Zatrudnienia KS Service

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

OBOWIĄZKI

Praca polega na diagnozowaniu i rozwiązywaniu zgłaszanych przez Klientów problemów technicznych. Kontakt z Klientem odbywa się poprzez telefon i obejmuje jedynie połączenia przychodzące.

WYMAGANIA

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
  • znajomość pakietu MS Office

OFERUJEMY

  • bezpłatne szkolenia wprowadzające do objęcia stanowiska
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie miesięczne
  • możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym
  • bezpłatne, wewnętrzne kursy językowe
  • przyjazną atmosferę i dbałość o komfort pracy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.