Rezydent/pomocnik rezydenta obsługa turystyczna Chorwacja/Czarnogóra

Gandalf Travel

Łódź, łódzkie

Od: Gandalf Travel
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Praca w hotelu / Turystyka

GMSynergy Sp. z o.o. Sp. k.
Opis stanowiska pracy

Rezydent/ pomocnik rezydenta w Chorwacji lub Czarnogórze.

Praca sezonowa przy obsłudze grup polskojęzycznych turystów przebywających na wczasach lub wycieczkach w Czarnogórze i Chorwacji.

W zakres obowiązków na tym stanowisku wchodzi m.in:
- kwaterowanie grup turystów w obiektach hotelowych;
- prowadzenie animacji i wycieczek lokalnych;
- rozwiązywanie ewentualnych problemów ,na jakie mogą trafić w czasie pobytu turyści;
- pomoc językowa i kulturowa w lokalnym środowisku językowym;

Wymagania

- ukończone studia slawistyczne / ewentualnie nauka w toku na pokrewnym kierunku studiów) lub płyynna znajomość serbskiego lub chorwackiego.
- pełna dyspozycyjność w okresie lipiec - wrzesień;.
- chęć i umiejętność pracy z grupami ludzi;
Mile widziane
- doświadczenie w pracy w szeroko pojętej branży turystycznej (jako pilot, wychowawca obozu, konsultant w biurze turystycznym)
- prawo jazdy kat B;
- umiejętność pływania;
- pozytywne nastawienie do siebie i świata;