Opis stanowiska pracy

Pracuj w świecie wakacji!

Na sezon letni 2017 poszukujemy rezydentów biura podróży z j. polskim oraz niemieckim

(Praca od kwietnia 2017 r.)

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługujesz klientów na lotnisku w dniu przylotu i wylotu w miejscu wypoczynku. O ile to możliwe, towarzyszysz im w transferach do/z hotelu
  • Organizujesz spotkania organizacyjne i dyżury w hotelach
  • Pośredniczysz w sprzedaży wycieczek fakultatywnych i wynajmie samochodów w miejscu wypoczynku
  • Udzielasz wszelkich informacji, odpowiadasz na pytania i wychodzisz naprzeciw życzeniom klientów, rozpatrujesz reklamacje
  • Reprezentujesz Neckermann Polska oraz Thomas Cook Niemcy/Austria wobec klientów i lokalnych kontrahentów i dbasz o dobry wizerunek firmy
  • Wykonujesz bieżące czynności administracyjne
  • W zależności od potrzeb prowadzisz wybrane wycieczki fakultatywne w j. polskim u boku lokalnego przewodnika

Twój profil:

  • Min. średnie wykształcenie
  • Biegła znajomość j. polskiego oraz bardzo dobra niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie
  • Czynne prawo jazdy kat. B. Min. 2 lata praktyki
  • Dyspozycyjność nieprzerwanie w okresie od kwietnia do końca października 2017 i gotowość do pracy w dowolnym miejscu świata z naszej oferty, które poznasz po ukończeniu szkolenia
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole, punktualność i dyscyplina
  • Zorientowanie na osiąganie wyników, w tym sprzedażowych
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office i głównych portali społecznościowych

Oferujemy Ci:

  • Profesjonalne, bezpłatne szkolenie za granicą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki współpracy
  • Możliwość poznania obcych krajów i ich kultury
  • Możliwość pracy przez cały rok
  • Możliwość dalszego rozwoju kariery zawodowej w międzynarodowym koncernie

Jeśli spełniasz powyższe wymogi i szukasz urozmaiconej i ciekawej pracy w najpiękniejszych zakątkach świata, wyślij swoje CV w j. niemieckim lub angielskim z pełnymi danymi osobowymi i zdjęciem.

Prezentacja firmy

Biuro Podróży

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca HR / Kadry / Rekrutacja