Retkinia-praca od 8 do 16!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, lidera w branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK POMOCNICZY PRODUKCJI

Nr ref.: 41902
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

Co będziesz u nas robił:

• kontrolował wizualnie wyroby zgodnie z procedurami

• układał gotowy produkt na paletach

Oczekiwania:

Jeśli:

• jesteś dokładny, sumienny i szybko się uczysz
• masz doświadczenie w pracy na produkcji
• umiesz dostosować się do norm i procedur BHP i jakości
• posiadasz zdolności manualne
• umiesz zorganizować sobie pracę
• lub po prostu chcesz zdobyć doświadczenie w firmie produkcyjnej, która jest liderem w swojej branży

DOŁĄCZ DO NAS!

Oferta:

Co damy w zamian:

• długotrwałą współpracę z jedną z największych agencji pracy tymczasowej w Polsce
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• opiekę doświadczonego konsultanta na terenie firmy
• elektroniczne umowy
• regularne wynagrodzenie
• dofinansowanie do smacznych posiłków na stołówce
• prywatny pakiet medyczny
• grupowe ubezpieczenie NNW
• miłą atmosferę pracy i uśmiech na co dzień!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)