Retkinia-pomocnik operatora

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Dla naszego Klienta, lidera w branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 41220
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

- dosypywanie surowca do maszyny
- odbieranie produktu z maszyny
- wykonywanie pomiarów
- kontrola jakościowa

Oczekiwania:

- wykształcenie zawodowe techniczne-elektronik, mechatronik, mechanik
- wysoka motywacja do pracy
- chęć zdobycia ciekawego doświadczenia
- nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferta:

- praca w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
- szkolenia i możliwość doskonalenia posiadanych umiejętności
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- regularne wynagrodzenie
- e-umowy
- opieka konsultanta na terenie zakładu
- dofinansowanie do posiłków na stołówce
- prywatny pakiet medyczny LuxMed
- grupowe ubezpieczenie NNW

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)