Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 04/12/2016.
Oferta wyróżniona

KFC BYDGOSZCZ- Pracownik restauracji

kujawsko-pomorskie

Amrest Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Restauracja KFC BYDGOSZCZ poszukuje osób na stanowiska: pracownik obsługi, pracownik serwisu, kucharz.

Jeśli:

Jesteś osobą energiczną i swoją energią zarażasz innych

Lubisz pracować z ludźmi

Masz poczucie humoru

Wierzysz w swoje umiejętności

Masz ukończone 18 lat

Posiadasz aktualną książeczkę sanepidu

To szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy Ci wiele korzyści:

Przyjazną atmosferę pracy

Grafik dostosowany do Twoich potrzeb

Szkolenia

Stabilną, ale pełną wyzwań pracę

Możliwości rozwoju

Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych.

Chcesz poznać szczegóły tej oferty i zaaplikować - wejdź na naszą stronę ( skopiuj link do przeglądarki) :

HTTPS://CAREER.AMREST.EU:443/sap/bc/webdynpro/sap/hrrcf_a_posting_apply?param=cG9zdF9pbnN0X2d1aWQ9MDA1MDU2QkM1MzM3MUVFNTg2QTIxNUE3OTcwMUQ4NTgmY2FuZF90eXBlPWU%3d&sap-client=500&sap-language=PL&sap-theme=AmrestCandExt

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie... Środkowo-Wschodniej. Od prawie 20 lat Spółka rozwija portfolio wyśmienitych marek, liderów w swoich kategoriach, takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King oraz Starbucks. Działamy w oparciu o franczyzę i współpracę typu joint venture. Od 2011 roku AmRest jest właścicielem marki La Tagliatella, która rozwijana jest zarówno przez restauracje będące własnością spółki, jak i działające na zasadzie franczyzy. Obecnie restauracje tego włoskiego konceptu możemy znaleźć w Hiszpanii, Francji, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Indiach. Od grudnia 2012 w wyniku nabycia większościowego pakietu udziałów w firmie Blue Horizon AmRest stał się również właścicielem dwóch doskonale prosperujących, chińskich marek: Blue Frog i KABB (łącznie 11 restauracji). Na główna siedzibę naszej firmy wybrano Wrocław, skąd zarządzamy prawie 700 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants). Każdego dnia ponad 15.000 pracowników AmRest, poprzez naszą kulturę „WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!” dostarcza wyborne smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
10,00 zł - 13,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inne