Resource Support/Contractor Care Coordinator

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1113484

Hays IT Contractingto nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z branży farmaceutycznej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Resource Support / Contractor Care Coordinator

Forma współpracy: B2B lub umowa zlecenie
Start: ASAP

Obowiązki:
  • Zarządzanie i koordynacja procesem tworzenia zamówień dla kontraktorów
  • Rozliczanie faktur do zamówień w systemie
  • Kontakt z dostawcami
  • Obsługa dokumentacji, przygotowywanie aneksów
  • Onboarding nowych pracowników
  • Koordynacja kalendarzem szkoleń dla kontraktorów
  • Wypełnianie zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Angielski na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Google Tools) i arkuszy kalkulacyjnych
  • Mile widziane doświadczenie w podobnej roli
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i komunikatywność
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i samodzielność
  • Systematyczność i dokładność w pracy
  • Proaktywna postawa i inicjatywa

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę zlecenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland