Researcher - płatny staż (m/f)

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Warsaw Michael Page Na czas nieokreślony

PageGroup jest międzynarodowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji. Do naszego biura w Warszawie poszukujemy reaserchera, którego zadaniem będzie wspieranie procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez konsultantów ds. rekrutacji.

Informacje o kliencie

Michael Page jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm doradczych na świecie, zatrudniającą blisko 6.000 konsultantów w 32 krajach. Jesteśmy częścią PageGroup - globalnego lidera w dziedzinie rekrutacji i doradztwa personalnego. Od 40 lat wyznaczamy standardy rekrutacji na stanowiska managerskie średniego i wyższego szczebla, każdego dnia stawiając sobie ambitne cele. Chcemy być najlepsi w tym, co robimy. Jeśli dzielisz tę ambicję, to kariera u nas stoi przed Tobą otworem.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie analiz rynku: analiza informacji rynkowych, przygotowywanie raportów na potrzeby konsultantów i managerów
  • Wsparcie prowadzonych projektów: mapowanie rynku, identyfikacja kandydatów / research, praca w systemie CRM
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej (raporty, zestawienia, notatki)

Profil kandydata

  • Studenci ostatnich lat (dyspozycyjni co najmniej 20h tygodniowo, godziny do indywidualnego ustalenia)
  • Zainteresowanie zagadnieniami ekonomicznymi i funkcjonowaniem firm w skali międzynarodowej
  • Motywacja do realizacji powierzonych zadań
  • Nastawienie na pracę z ludźmi, w międzynarodowym środowisku i sektorze usług B2B
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word i Excel).

Oferujemy

  • Płatnystaż z realnąmożliwościąrozwoju i awansu w ramachstrukturfirmy
  • Praca w firmie uznanej za Najlepszego Pracodawcę
  • Wsparcie zespołów przy intersujących projektach dla największych światowych firm
  • Dostęp do sprawdzonej metodologii oraz know-how i codzienną współpracę z managerami z międzynarodowym doświadczeniem
  • Ciekawy program szkoleń na każdym etapie rozwoju w firmie
  • Pracę ze świetnym zespołem w nowoczesnym biurze w samym centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel