Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/18/2726

Obowiązki:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie:
obsługa przydzielonego portfela klientów
systematyczne budowanie bazy klientów
wsparcie i rozwój sprzedaży produktów
reprezentowanie marki Orange w terenie (D2D)
aktywne pozyskiwanie nowych klientów
przyjmowanie zamówień
udzielanie informacji nt. aktualnych ofert promocyjnych

Co robimy:
sprzedajemy usługi dla Orange Polska SA głównie oparte na światłowodzie, co oznacza, pracę w terenie z klientami mieszczącymi się w zasięgu światłowodu
chodzimy na umówione wcześniej spotkania
pracujemy z klientami indywidualnymi i małymi firmami
roznosimy ulotki, przeprowadzamy ankiety, umawiamy spotkania

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: wykształcenie minimum średnie, mile widziane doświadczenia w sprzedaży, znajomość obsługi komputera,, umiejętności pracy w zespole, łatwość w nawiązywaniu kontaktów Oferujemy: możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie, jasną i szybką ścieżkę kariery, niezbędne narzędzia pracy, szkolenie wdrażające i stałą pomoc doświadczonego managera atrakcyjny wieloelementowy system prowizyjny, realizując cele sprzedażowe atrakcyjne premie, pracę w elastycznych godzinach, preferowane od 15-20, wsparcie marketingowe naszego Partnera, konkurencyjne i ciągle rozwijane produkty naszego Partnera LIDERA RYNKU!! Zanim ruszysz w teren zostaniesz przeszkolony, wyposażony w materiały marketingowe i zobaczysz faktycznie jak wygląda praca w terenie z naszymi handlowcami pod okiem doświadczonego Managera.

Miejsce pracy: 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)".Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)".

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

Wynagrodzenie brutto: 20 - 800 PLN

Telefon: 501 665 460

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy