Reprezentant Handlowy Orange

Espada Sp. z o.o.

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firma działająca w sektorze usług telekomunikacyjnych na terenie całego kraju. Naszym celem jest pozyskanie jak największej grupy klientów dla Orange.
Nasz sukces zawdzięczamy ludziom tworzącym firmę.
W związku z rozwojem naszego działu handlowego poszukujemy osób na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Rybnik

Zakres obowiązków:
• Sprzedaż bezpośrednia usług Orange
• Aktywne pozyskiwanie Klientów (D2D)
• Budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
• Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
• Profesjonalne doradztwo dotyczące odpowiedniego rozwiązania

Oferujemy:
• Umowę zlecenie na okresie próbnym
• Możliwości awansu w strukturach działu handlowego
• Miłą, partnerską atmosferę w pracy
• Elastyczny godziny pracy
• Możliwość pogodzenia nauki z pracą
Dajemy szansę. Dajemy możliwości. Pomagamy zdobyć wiedzę. Reszta należy do Ciebie.

Prosimy o dołączenie do CV zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji, w tym również tych prowadzonych w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)."

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie w sprzedaży D2D, będzie dodatkowym atutem
• Wykształcenie min. średnie
• Mile widziani studenci
• Rozwinięte zdolności interpersonalne
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Zaangażowanie i motywacja do pracy
• Umiejętności szybkiego uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

Prezentacja firmy

Młoda, rozwijająca se firma w branży telekomunikacyjnej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta