Reprezentant Handlowy - Doradca klienta biznesowego

Media Effective Group

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Konsultant ds. obsługi klientów kluczowych

Jeśli:

- potrafisz słuchać, a rozmowy z innymi sprawiają Ci przyjemność;
- jesteś ambitny i osiągasz założone cele (zawodowe, osobiste);
- masz zapał, entuzjazm i umiejętność organizacji pracy własnej;
- chętnie współpracujesz w zespole;
- ważny jest dla Ciebie rozwój własnych umiejętności i kompetencji;
- posiadasz aktywne prawo jazdy oraz umiejętność obsługi komputera i Internetu
- doświadczenie w marketingu internetowym
- znasz zagadnienia kampanii internetowych realizowanych w Google
- posiadasz minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Dołącz do naszego Zespołu!

Zapewniamy:
- umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie (pensja stała, comiesięczna prowizja i premie);
- niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer osobisty, bezprzewodowy Internet);

W CV lub innej aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29-08-1997 o Ochronie Danych Osobowych , Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883)."

Prezentacja firmy

Misją Media Effective Group jest dostarczanie wysokiej jakości pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi