Opis stanowiska pracy

- Aktywne zdobywanie i obsługa Klientów B2B

- Przygotowanie i negocjacje ofert handlowych

- Zbieranie dokumentów do biznesowej obsługi Klienta

- Podpisywanie umów z klientami

Wymagania

Oczekiwania:

- prowadzenia działalności gospodarczej lub gotowość jej założenia

- energii i entuzjazmu

- doświadczenia w obsłudze klientów B2B

- komunikatywności

- wysokiej kultury osobistej

- dynamiki w działaniu i nastawienia na realizację celów

- umiejętności pracy w zespole

- dbałości o wysoką jakość obsługi klienta

- samodzielności

- posiadania prawo jazdy i własnego samochodu osobowego

- dostępu do internetu i komputera

Oferujemy:

- Pracę w szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces, w atmosferze pozbawionej nonsensów korporacyjnych

- Pracę w zupełnie nowej branży, w której kryzys nie przeszkadza, a pomaga w osiąganiu dobrych wyników sprzedażowych

- Gruntowne przeszkolenie z wiedzy dotyczącej branży energetycznej, bieżącą aktywną pomoc w osiąganiu założonych celów sprzedażowych

- Umowę współpracy

- Ponadprzeciętne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników

Prezentacja firmy

Jesteśmy partnerem jednego z największych koncernów energetycznych w Pol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi