Reprezentant Fabryki

Inpira

Nowa Sól, lubuskie

Opis stanowiska pracy

W związku z wprowadzeniem nowego produktu na rynek polski oraz międzynarodowy, fabryka zlokalizowana w woj. lubuskim poszukuje wszystkich zainteresowanych rozwojem sprzedaży na wybranym rynku lokalnym i globalnym.

To nie jest oferta pracy – to pomysł na własny biznes/lub rozszerzenie własnego biznesu, który wiąże się z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Nie wymagamay żadnego wkładu finansowego.

Marżę jaką można uzyskać współpracując z naszą fabryką – mieści się w przedziale od 75% do 150% (realna marża).

Propozycja naszej fabryki jest jedyna w swoim rodzaju – bez jakichkolwiek przekłamań i niedorzecznych wymogów.

Poszukujemy osób:

  • prowadzących własną działnośc gospodarczą
  • znających się na handlu
  • mających liczne kontakty w różnych branżach
  • z wysoką kulturą osobistą
  • komunikatywnych
  • zorganizowanych

Oferujemy:

  • produkt szybko zbywalny
  • najlepszą cenę
  • rewelacyjne warunki współpracy
  • ciągłość dostaw
  • długoletnią współpracę dla najlepszych

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej
list motywacyjny i CV wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Adres strony internetowej fabryki: www.testanddrive.com.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań - można kontaktować się z Dyrektorem handlowym pod numerem 502 495 696.

Prezentacja firmy

Firma INPIRA została założona w 2009r.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji