Reprezentant biznesowy

Daniel Kukiełka

20-335 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Nasze wartości to: praca zespołowa, innowacyjność, profesjonalizm, uczciwość i pragmatyzm. Ponad 216 tys. pracowników i doradców AXA na całym świecie, kierując się tymi wartościami, stara się pomagać klientom firmy na każdym etapie ich życia. Wieloletnie doświadczenie i stała obecność na międzynarodowych rynkach sprawiły, że zaufało nam już 95 milionów klientów.

Praca polega na pozyskiwaniu oraz rzetelnej, indywidualnej obsłudze klienta.

Zapewniamy przygotowanie do pracy (szkolenia od podstaw) jak również pomoc w początkowej i dalszej karierze zawodowej.

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia jak i wiedzy. Stawiamy na zaangażowanie, uczciwość oraz dokładność w podejściu do powierzonych zadań jak i wynikających z nich możliwości.

Oczekujemy od kandydatów bardzo dobrej organizacji czasu pracy oraz umiejętności w nawiązywaniu długotrwałych relacji z klientami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma z branży finansowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 6 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi