Reporting and Business Analyst (Nr ref.: 888683)

Eniteo Group Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Eniteo Group jest dynamicznie rozwijającą się firmą rekrutacyjną realizującą swoje usługi na terenie całej Europy. Zespół Eniteo to ponad 50 lat doświadczenia w branży zdobytego na Europejskich rynkach. Główna siedziba Eniteo Group jest zlokalizowana w Polsce, w Warszawie. Nasi Klienci mogą zaufać naszemu doświadczeniu i wiedzy.

Dla naszych Klientów i Kandydatów staramy się zredukować złożoność działań związanych z zatrudnianiem i rozwijaniem umiejętności pracowników. Nawiązując z nami współpracę zarówno Pracodawcy jak i Kandydaci mogą polegać na solidnym i doświadczonym partnerze, zyskując możliwość swobodnego rozwoju .

Miejsce pracy: Poznań

Eniteo Group dla jednego ze swoich Klientów, międzynarodowej firmy, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Reporting and Business Analyst

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie członkiem globalnego zespołu i będzie wspierać centrum usług wspólnych. Będzie odpowiedzialna za sprawozdawczość i analizę finansową oraz za planowanie budżetu. Będąc członkiem zespołu administracji będzie ściśle współpracować z pracownikami zajmującymi się lokalnymi procesami HR, księgowością i raportowaniem.

Do jej obowiązków należeć będzie również:

• Zarządzanie procesami planowania finansowego zgodnie z potrzebami biznesowymi;
• Opracowywanie i kontrola budżetu oraz przygotowywanie sprawozdań wyjaśniających wszystkie ewentualne odstępstwa;
• Przygotowywanie analiz na potrzeby zespołu zarządzającego;
• Wspieranie zespołu zarządzającego poprzez zapewnianie wglądu do analiz i wyników finansowych;
• Udzielanie odpowiedzi na zapytania zespołu zarządzającego dotyczące polityki finansowej;
• Uczestniczenie w projektach ad-hoc oraz w procesie raportowania;
• Rozwijanie modeli ekstrakcji danych oraz narzędzi do zbierania i wyszukiwania danych;
• Rozwijanie modeli analitycznych i nowych podejść do rozwiązywania problemów w celu poprawienia jakości analizy działań poszczególnych działów firmy i zapewnianie im wglądu w celu poprawy wyników

Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: Finanse/Księgowość/Ekonomia;
• Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku;
• Zaawansowana wiedza i doświadczenie w zakresie: sprawozdawczości finansowej, planowanie finansowego, rachunkowości i systemów budżetowania;
• Zaawansowana znajomość MS Excel; mile widziana znajomość MS Access i zapytań do bazy danych;
• Biegła znajomość języka angielskiego (poziom C1);
• Umiejętność analitycznego myślenia jak i rozwiązywania problemów
• Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność;
• Komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu;
• Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, współpracy w ramach zespołu;

Oferta:
• Stabilne zatrudnienie w znanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i ciekawej kulturze organizacyjnej;
• Bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych;
• Atrakcyjna ścieżka dalszego rozwoju zawodowego;
• Umowa o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv w języku angielskim (format .doc/.pdf/.rtf).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

BTD Office Center
Al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”