Billennium Sp. z o.o.

Release Manager

Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Koordynacja w procesach zarządzania zmianą oraz wdrożeniami aplikacji i systemów IT (w tym identyfikacja i zarządzanie konfliktami w ramach pakietów wdrażanych zmian)
  • Wdrażanie aplikacji w środowiska IT klienta (produkcyjne/testowe/naprawcze)
  • Utrzymywanie i zarządzanie konfiguracją m.in.: zmiennymi środowiskowymi aplikacji, atrybutami połączeń pomiędzy zintegrowanymi rozwiązaniami, certyfikatami, kluczami publicznymi/prywatnymi, itp.
  • Utrzymywanie obiektów konfiguracji i relacji pomiędzy nimi
  • Ścisła współpraca z Klientem biznesowym (komunikacja często w języku angielskim), zespołami technicznymi biorącymi udział we wdrożeniach oraz managementem w celu realizacji postawionych celów i zadań
  • Identyfikacja i zarządzanie kluczowymi zagrożeniami w zakresie przygotowania zmiany do wdrożenia oraz technicznych aspektów jej wdrożenia na odpowiednie środowisko IT
  • Bieżący monitoring powierzonych zadań oraz raportowanie postępów
  • Utrzymanie dobrej i ciągłej komunikacji w zespole projektowym oraz z Klientem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze integracji rozwiązań IT (wdrożenia lub utrzymanie)
  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku: Release Manager/Change Manager/Specjalista ds. wdrożeń/Wdrożeniowiec
  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji (np. SVN)
  • Znajomość relacyjnych baz danych (pod kątem analizy danych)
  • Rozwinięte umiejętności planowania i zarządzania ryzykiem
  • Posiadanie Certyfikatu ITIL będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Ofertujemy:

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę/B2B)
  • Szkolenia wstępne
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego
  • Budżet szkoleniowy oraz integracyjny
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku projektowym
  • Realne możliwości rozwoju i awansu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.