Opis stanowiska pracy

Firma szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów dofinansowanych z UE poszukuje osób do współpracy przy rekrutacji uczestników do projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS. Aktualnie prowadzimy projekty szkoleniowe z modułami aktywizacji zawodowej uczestników (poradnictwo zawodowe, staże, pośrednictwo pracy) dla osób biernych zawodowo z terenu województwa mazowieckiego.

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.:

  • Przeprowadzenie rekrutacji do projektu – zgodnie z przyjętymi w projekcie wskaźnikami
  • Weryfikacja dokumentów od uczestników, w tym w szczególności kryteriów kwalifikowalności uczestników

Wynagrodzenie uzależnione od efektów – płacimy za każdą zrekrutowaną osobę.

Pracujesz gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja biurowa, Praca Inne