Opis stanowiska pracy

Firma poszukuje do swojego biura w Warszawie na ul. Pięknej osoby na stanowisko: Rekrutera

Głównymi obowiązkami rekrutera będą:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych (dodawanie ogłoszeń, analiza i selekcja aplikacji, umawianie i przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych),
  • utrzymywanie kontaktu z pracownikami agencji w prowadzonych rekrutacjach,
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji zatrudnienia (wypisywanie umów, zaświadczeń, współpraca z koordynatorami procesów rekrutacyjnych po stronie Klienta).

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko i pracę pełną wyzwań w młodym zespole
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagamy:

  • pozytywnego nastawienia
  • dużej motywacji do pracy
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie B1

Prezentacja firmy

SeniorAktiva24 to agencja oferująca legalną pracę dla opiekunek o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa