Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Axell poszukuje do swojego biura w Opolu kandydata/kandydatkę na stanowisko Rekruter/Rekruterkę

Zadania:
• aktywne budowanie bazy kandydatów
• weryfikowanie kompetencji kandydatów
• obsługa i zapisywanie kandydatów
• wsparcie działań administracyjnych
Wymagania:
• wykształcenie min. średnie
• bardzo dobra znajomość j. angielskiego
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę
• decyzyjność i odpowiedzialność
• znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
Oferujemy:
• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w renomowanej firmie
• możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja