Opis stanowiska pracy

K&K – Personalbetreuung nieprzerwanie od 1993 stanowi istotną część marki K&K.

Jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie stanowisko dla każdego, kto chciałby podjąć z nami współpracę.

Jako kompetentny dostawca usług w zakresie pośrednictwa pracy zatrudniamy ponad 1000 pracowników i skutecznie współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z różnych branż na terenie całych Niemiec.

Aby wzmocnić zespól w Lehrte – Hämelerwald ( okolice Hannoveru) poszukujemy Kandydatów/Kandydatek zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisko Rekrutera.

Oferujemy:

  • Możliwość spersonalizowanej ścieżki rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prace w ambitnym zespole w ciągle rozwijającym się Projekcie
  • Kursy oraz szkolenia

Obowiązki:

  • Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników
  • Opieka nad pracownikami
  • Komunikacja z urzędami, agencjami pracy i innymi partnerami
  • Współpraca z Projektleiterem oraz Brygadzistami
  • Wykonywanie zadań organizacyjnych i administracyjnych

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe
  • Znajomość w zakresie prawa pracy
  • Organizacja i umiejętności komunikacyjne
  • Niezależny, niezawodny, szybki i sumienny sposób pracy
  • Kontaktowość i otwartość
  • Umiejętność pracy samodzielnie i w zespole
  • Dobra znajomość języka polskiego i niemieckiego (komunikacja, mówienie, rozumienie)
  • Prawo jazdy klasy B

Prezentacja firmy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku. <br/>Jako kompe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne