Jobxion Poland Sp. z o.o.
JobXion is a certified temporary employment agency (KRAZ no. 13137). We recruit professionals on Dutch construction market. In the Netherlands Jobxion Vakmensen BV is present on the construction market for 14 years which means that we are experienced professionals in the recruitment services. In 2018 we had more than 100 construction job offers per month where we hired more than 500 professionals from construction sector.

Jobxion Poland sp. z o.o to Agencja Pośrednictwa Pracy specjalizująca się w rekrutacji do branży budowlanej na rynek holenderski kandydatów o konkretnych profilach zawodowych: cieśli szalunkowych, stolarzy, hydraulików i elektryków.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

REKRUTER

Miejsce pracy: Kłodzko

Osoba na wskazanym stanowisku będzie odpowiedzialna za codzienną selekcję oraz rekrutację wyspecjalizowanych kandydatów do pracy na terenie Holandii, kontakt z bieżącymi pracownikami oraz prawidłowy przepływ dokumentacji

Zadania:

  • przeprowadzanie telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych
  • budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów
  • uczestniczenie w spotkaniach rekrutacyjnych, targach pracy
  • aktywne poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • dbanie o wysoką jakość oraz rzetelność świadczonych usług

Wymagania:

  • Bardzo dobra lub dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym profilu lub w sprzedaży
  • Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy ;
  • motywacja i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w kreatywnym , młodym zespole międzynarodowym
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Podwyższanie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia oraz wyjazdy integracyjne do Holandii
  • Pracę od poniedziałku do piątku od 8:30 do 17:00 ( z przerwa obiadowa )
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji od 2100 zl netto na start

Applications:

If you are interested, please send your CV in English via Aplikuj button below.

Remember: Sending your application is voluntary. By sending it you accept the JobXion Privacy Policy, which you can find at: https://jobxion.pl/polityka-prywatnosci