Link Consulting
Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

REKRUTER

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych. Planujemy poszerzyć nasz zespół i zatrudnić:

REKRUTERA

Kod ref. CS-2019

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • skuteczna rekrutacja na stanowiska: Operatorzy CNC (frezerzy. tokarze) + inne stanowiska na rynek polski i czeski
  • samodzielne prowadzenie całego procesu rekrutacyjnego (ogłoszenia, kontakty z kandydatami, interview telefoniczne/ skypowe, rekomendacje, umawianie spotkań u klientów, follow-up kandydata)
  • raportowanie wyników do przełożonego

Oczekujemy:

  • doświadczenia w rekrutacji w branży CNC lub podobnej
  • komunikatywności w kontaktach międzyludzkich
  • koncentracji na celach
  • znajomości poruszania się środowisku internetowym (portale ogłoszeniowe)
  • punktualności i dobrej organizacji pracy
  • kultury osobistej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w małej zintegrowanej grupie w przyjaznym środowisku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie powiązane z efektami

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.