In Temporis Polska Sp. z o.o.

Rekruter

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Tylko praktyki

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem naszej agencji poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Rekruter
Nr ref: Kat/R/2016

Obowiązki:

Przeprowadzanie projektów rekrutacyjnych wraz z całym procesem zatrudnienia
Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami
Przygotowywanie umów dla nowo zatrudnionych pracowników/zleceniobiorców
Obsługa programu kadrowo-płacowego

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. rekrutacji w agencji pracy tymczasowej
Bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, systematyczność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych działań/zadań
Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, biuro w centrum Katowice
Praca od poniedziałku do piątku , w godzinach 8.00-16.00
Umowę o pracę- docelowo na czas nie określony
Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole
Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst
jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.