Promedica24

Die Promedica24-Gruppe wurde 2004 in Warschau gegründet und ist heute der europäische Marktführer im Bereich der häuslichen Seniorenbetreuung in Deutschland, England und Polen. Ethik, Engagement und Stabilität bilden die Grundlage unserer Arbeit. Unsere deutsche Tochtergesellschaft, die Promedica24 GmbH, hat sich auf das Personal Recruiting fokussiert. Für das Team in Stuttgart suchen wir zum nächstmöglichen Zeitpunkt in Vollzeit als Festanstellung.

Wir suchen Kandidaten für die Position:

Rekruter Zewnętrzny

Der Arbeitsplatz: Białystok, Suwałki, Sokółka, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Siemiatycze, Augustów

Szukasz satysfakcjonującej pracy?

Chcesz dorobić do istniejącej pensji, a może interesuje Cię stałe zajęcie?

Zostań niezależnym Rekruterem Zewnętrznym firmy Promedica24!

Zakres obowiązków:

- wyszukanie kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Opiekuna Osób Starszych,

- selekcja napływających zgłoszeń,

- wstępny kontakt z zainteresowanymi kandydatami.

Wymagania:

• otwartość,

• dynamiczne działanie,

• umiejętność wyszukiwania kandydatów na konkretne stanowisko pracy,

• umiejętność selekcji kandydatów,

• komunikatywność i pozytywne nastawienie,

• mile widziane osoby z minimum podstawową znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów,

- elastyczne godziny pracy (pracujesz w godzinach, które Tobie odpowiadają i w swoim miejscu zamieszkania),

- szkolenia merytoryczne,

- wsparcie marketingowe,

- atrakcyjny system motywacyjny dla najlepszych.

Miejsce pracy: do wyboru.

Skontaktuj się z nami!

Bitte bewerben Sie sich über die Schaltfläche rechts neben der Anzeige.