Rekruter ze znajomością języka angielskiego

CBA Recruitment

70-424 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma CBR Cross Border Recruitment poszukuje osoby na stanowisko : rekruter.

OBOWĄZKI:
 Pozyskiwanie, rekrutacja i selekcja kandydatów
 Weryfikacja znajomości języka osób ubiegających się o pracę
 Bieżący kontakt z zatrudnionymi Pracownikami

OFERTA:

profesjonalne szkolenia z rekrutacji i selekcji i technik sprzedaży
motywujący system premiowy powiązany z wynikami pracy
możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

W CBR kierujmy się zasadą, że dla ludzi z pasją zawsze znajdziemy miejsce. Jeśli znasz bardzo dobrze co najmniej jeden język obcy, masz otwarty umysł, nie boisz się wyzwań i nie dajesz się zaszufladkować to wyślij CV wraz ze zdjęciem na adres: mailowy
Obiecujemy odpowiedzieć na każde interesujące zgłoszenie.

CBR Cross Border Recruitment  Sp. z o.o.
ul. Mazurska 42
70-424 Szczecin

Prosimy o zalaczenie do CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Wymagania

WYMAGANIA:
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego (B2/C1)
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu
Otwartość na realizację zadań związanych ze sprzedażą projektów rekrutacyjnych
Wysoka kultura osobista i doskonałe umiejętności interpersonalne
Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w agencji zatrudnienia

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy