Rekruter ze znajomością j. angielskiego

Zeitmann

Katowice, śląskie

Zeitmann

Miejsce pracy: Katowice

Stanowimy młody zespół specjalizujący się w rekrutacjach pracowników do pracy za granicą. Rocznie za naszym pośrednictwem pracę znajduje ponad 1700 fachowców. W związku z dynamicznym rozwojem naszego działu rekrutacji anglojęzycznych poszukujemy pogodnej i pełnej energii osoby do pracy w naszym oddziale w Katowicach na stanowisko:

Rekruter ze znajomością języka angielskiego

Obowiązki:
- Realizowanie projektów rekrutacyjnych w ramach stanowisk od niewykwalifikowanych po specjalistyczne w różnych branżach,
- Obsługa programu rekrutacyjnego,
- Sprawdzanie znajomości języka angielskiego kandydatów do pracy,
- Przygotowywanie profili kandydatów w języku angielskim,
- Zarządzanie oraz aktualizowanie baz danych,
- Umawianie spotkań z kandydatami,
- Udział w projektach HR - wsparcie w procesach selekcji i rekrutacji,
- Wykonywanie zleconych prac biurowych.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- Doświadczenie w branży rekrutacyjnej,
- Doświadczenie w pracach biurowych,
- Znajomość pakietu MS Office,
- Wykształcenie średnie,
- Odpowiedzialność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
- Przyjazne warunki pracy w młodym, sympatycznym zespole,
- Pracę w miłej atmosferze opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku,
- Możliwość zdobycia doświadczania w agencji rekrutacyjnej,
- Możliwości rozwoju,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Atrakcyjne warunki pracy,
- Firmowy pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.