REKRUTER Z JĘZYKIEM UKRAIŃSKIM I POLSKIM - TAKŻE BEZ DOŚWIADCZENIA

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin
Jeśli:
  • swobodnie komunikujesz się w języku polskim i ukraińskim
  • przebywasz w Polsce, mieszkasz lub planujesz przeprowadzić do Szczecina i możesz podjąć zatrudnienie od zaraz
  • interesujesz się branżą rekrutacyjną

  • stałe zatrudnienie z możliwością rozwoju kariery
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • wdrożenie w obowiązki i pomoc Specjalistów

Zakres obowiązków:
  • tworzenie i publikacja ogłoszeń o pracę
  • kontakt z Kandydatami i Pracownikami
  • wykonywanie czynności administracyjno-kadrowych niezbędnych do zatrudnienia
  • udział w spotkaniach z Kontrahentami

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy