Rekruter z językiem francuskim

IPF GROUP S.A.

60-867 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

IPF MEDICAL, dział medyczny Agencji Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej IPF, świadczy usługi rekrutacji personelu medycznego i paramedycznego dla prywatnych i publicznych placówek francuskiej służby zdrowia. IPF Sp. z o.o. Spółka Komandytowa jest Agencją Zatrudnienia nr 5450.

W związku z intensywnym rozwojem naszej działalności poszukujemy osoby, która wesprze nasze działania w zakresie rekrutacji personelu.

Zakres obowiązków:

- samodzielne prowadzenie rekrutacji personelu dla sektora medycznego

- realizacja projektów rekrutacyjnych od przygotowania profilu kandydata, poprzez redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, preselekcję kandydatów do weryfikacji kwalifikacji i doświadczenia kandydatów

- aktywne budowanie bazy kandydatów

- kompletowanie i weryfikowanie dokumentów niezbędnych do nostryfikacji dyplomu kandydata

- wsparcie działań administracyjnych (wypełnianie dokumentów związanych z zatrudnieniem, kontakt z urzędami w Polsce i we Francji)

- współpraca z uczelniami, wyjazdy na targi i spotkania

- raportowanie, praca nad doskonaleniem bieżących metod rekrutacyjnych

- udział w planowaniu działań rekrutacyjnych

Wymagania

Zapraszamy Cię do współpracy jeśli:

- masz wykształcenie wyższe

- dobrze znasz język francuski (poziom min. B1)

- posiadasz doświadczenie w rekrutacji personelu

- masz kreatywne podejście do własnej pracy i wykazujesz inicjatywę w działaniu

- masz czynne prawo jazdy kat. B

- obsługujesz MS OFFICE

- jesteś dyspozycyjny(a)

- posiadasz wysoką motywację do pracy

- bardzo dobrze organizujesz pracę własną

- podchodzisz odpowiedzialnie do powierzonych zadań i jesteś samodzielny(a) w działaniu

- chcesz rozwijać się zawodowo

Oferujemy :

* umowę o pracę
* wewnętrzne szkolenie
* wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
* możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zakresie HR
* realizację ciekawych projektów rekrutacyjnych
* pracę w młodym i ambitnym zespole
* bogaty pakiet socjalny min. karta Multisport i opieka medyczna

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja