Rekruter z j. ukraińskim/rosyjskim woj. łódzkie

Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.

Łodź/Piotrków Trybunalski, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja pracowników z Ukrainy, Białorusi, Gruzji
  • tłumaczenie, wystawianie ogłoszeń o pracę
  • umawianie spotkań rekrutacyjnych
  • opieka nad pracownikami z Ukrainy, Białorusi, Gruzji
  • bieżący kontakt z kandydatami
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie projektów rekrutacyjnych i zleceń od Naszych Klientów

Oferujemy:

  • dodatkową pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie za każdą zatrudnioną osobę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej
  • niezbędne narzędzia pracy

Wymagamy:

  • znajomość j. ukraińskiego i rosyjskiego w stopniu bardzo dobrym
  • znajomość j. polskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie
  • umiejętności interpersonalne
  • własna inicjatywa i kreatywność
  • prawo jazdy kat. B

Możliwość pracy zdalnej oraz jako praca dodatkowa!

Proszę o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Praca dla studenta