Opis stanowiska pracy

Zadania:

-rekrutacja i selekcja opiekunek osób starszych do pracy w Niemczech
-stały kontakt z klientami i partnerami w Niemczech
-koordynacja i organizacja wyjazdów opiekunek osób starszych
-weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów

Oferujemy:

-pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-możliwość podnoszenia kwalifikacji
-stabilne warunki zatrudnienia

Wymagania

-dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)
-doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
-wykształcenie wyższe
-doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
-komunikatywność
-umiejętność pracy pod presją czasu
-dyspozycyjność

Prezentacja firmy

TIME WORK zapewnia płynność w zatrudnieniu i profesjonalną obsług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja