Rekruter z j. francuskim

Akcja Job

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów

Grupa Akcja Job

ALBEDO HR - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego działu rekrutacji zagranicznej, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Zakres zadań:

pozyskiwanie i selekcja kandydatów na stanowiska w branży budowlanej, przemysłowej oraz do prac sezonowych na terenie Francji,
poszukiwanie i wykorzystywanie nowych źródeł kandydatów,
aktywne promowanie ofert pracy na portalach, w mediach społecznościowych oraz targach i wydarzeniach związanych z rynkiem pracy
kontakt oraz budowanie relacji z potencjalnymi kandydatami
prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych oraz spotkań rekrutacyjnych ( w biurze oraz podczas akcji wyjazdowych )
przygotowanie profili kandydatów w j. francuskim oraz tłumaczenia polsko – francuskie i francusko - polskie
kontakt mailowy i telefoniczny z naszymi francuskimi partnerami biznesowymi
dbałość o wizerunek firmy na rynku.

W zamian oferujemy:

umowę o pracę ( wynagrodzenie stałe + premie)
pakiet socjalny ( Multisport & Medicover ),
miejsce pracy w Rzeszowie, Poznaniu, Wrocławiu lub Katowicach
miłą atmosferę, pracę w międzynarodowym środowisku
wsparcie i wiele ciekawych, zawodowych wyzwań.

Jeżeli...

chciałbyś/chciałabyś zdobyć doświadczenie zawodowe w jednej z agencji doradztwa personalnego ściśle współpracującej z Francją
posiadasz doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej lub interesujesz się rekrutacją
jesteś kreatywny/-a, dociekliwy/-a, masz milion pomysłów na minutę, lubisz dynamiczne tempo pracy i nowe wyzwania
lubisz wyszukiwać informacji w sieci i rozmawiać przez telefon
znasz bardzo dobrze j. francuski , swobodnie kontaktujesz się w j. francuskim przez telefon oraz mailowo
masz prawo jazdy kat. B, jesteś mobilny/-a i dyspozycyjny/-a

...zapraszamy do aplikowania!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.