rekruter - stażysta

Randstad Polska Sp. z o.o.

Żary, lubuskie

Dla Randstad Polska nr agencji 47 poszukujemy kandydatów na stanowisko : stażysta/rekruter

Nr ref.: 39697
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Żary

Zakres obowiązków:

• udział w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
• przeprowadzanie selekcji aplikacji,
• udział w spotkaniach rekrutacyjnych i ocenie kandydatów,
• wsparcie konsultantów w bieżących działaniach

Oczekiwania:

• otwartość na pracę z ludźmi i nowe wyzwania,
• chęć rozwijania się w obszarze rekrutacji i kontakcie z klientem,
• wysokie zdolności interpersonalne

Oferta:

• ciekawe doświadczenie zawodowe poparte referencjami,
• możliwość nauki od najlepszych profesjonalistów w branży,
• otwarta i przyjazna atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)