Rekruter / Specjalista ds. rekrutacji Uczestników Projektu EFS

Centrum Szkoleniowe Masterlang

całe województwo pomorskie, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jako Rekruter odpowiadać będziesz za:
• prowadzenie samodzielnego procesu rekrutacji uczestników do projektu na dofinansowane ze środków UE szkolenia z języka angielskiego i niemieckiego skierowane do pracowników sektora MMŚP
• prowadzenie działań informacyjnych i promocyjnych dot. projektu
• utrzymywanie kontaktu z uczestnikami na potrzeby realizacji projektu
• ścisła współpraca z koordynatorem projektu
• przyjmowanie i weryfikowanie dokumentacji zgłoszeniowej

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub B2B
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od ilości zrekrutowanych osób
• elastyczny czas pracy, miłą atmosferę i dużą samodzielność
• długofalową współpracę z ogólnopolską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług szkoleniowo-doradczych

Wymagania

• doświadczenia w sprzedaży usług lub towarów lub doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji do projektów EFS
• znajomości regionalnego rynku pracy, głównie sektora MMŚP
• umiejętności przekonywania
• samodzielności, komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
• dyspozycyjności i mobilności

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą z Krakowa. Od 2007 pozyskaliśmy kil... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca HR / Kadry / Rekrutacja