Rekruter / Pracownik Agencji Pracy Tymczasowej

Lagdiw Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI:

samodzielne pozyskiwanie kandydatów do pracy
selekcja i rekrutacja pracowników
sporządzanie i koordynowanie przepływu dokumentacji personalnej
dbanie o relację, wizerunek firmy poprzez terminową i rzetelną realizację zadań.

WYMAGANIA:

doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych
doświadczenie w rekrutacji pracowników
umiejętność koordynacji projektów
biegła znajomość języka angielskiego
mile widziana znajomość dodatkowego języka (niemiecki, francuski, norweski) .

OFERUJEMY:

możliwość rozwoju w firmie o zasięgu międzynarodowym
udział w międzynarodowych projektach rekrutacyjnych
udział w stworzeniu struktur nowego biura firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie CV w języku polskim

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Lagdiw sp. z o.o. sp. komandytowa działa głównie w branży b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja