Rekruter / Pracownik administracyjny z językiem niemieckim

WBD WeldingService GmbH

Dessau / Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma WBD WeldingService GmbH jest wiodącym usługodawcą w zakresie branży spawalniczej, zatrudniającym kilkuset wykwalifikowanych pracowników. Zatrudniamy przede wszystkim spawaczy wszystkich powszechnie stosowanych procesów spawania, ślusarzy rur według norm ISO, ślusarzy, osoby pełniące nadzór spawalniczy i inżynierów spawalnictwa. Świadczymy również usługi dla klientów z przemysłu lotniczego, spożywczego i farmaceutycznego.

Do naszego biura w Dessau (niedaleko Lipska) poszukujemy

Rekrutera/pracownika administracyjnego

z doświadczeniem w branży personalnej.

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja i selekcja kandydatów
  • analiza rynku pracy i budowanie bazy kandydatów
  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych telefonicznych i w oddziale
  • wsparcie i współpraca z dysponentami personalnymi
  • przygotowywanie umów, aneksów, wprowadzanie godzin, urlopów, nieobecności
  • obsługa pracowników
  • prace administracyjno-biurowe

Oferujemy bardzo dobre warunki finansowe, w tym  premie rekruterskie, dietę dzienną, dodatki świąteczne. Praca w serdecznej atmosferze w stabilnej niemieckiej firmie, umowa na czas nieokreślony oraz darmowe zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym!

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • mile widziane doświadczenie w branży personalnej
  • zaangażowanie i otwartość w kontaktach z kandydatami i pracownikami
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV w języku niemieckim.

Prezentacja firmy

Firma WBD WeldingService GmbH jest wyspecjalizowanym usługodawcą w zakre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca HR / Kadry / Rekrutacja