Rekruter - praca w Niemczech!

SILVERHAND

Niemcy, Burgheim, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnych z aktualnymi potrzebami firmy
  • wyszukiwanie i identyfikacja Kandydatów zgodnie z profilem stanowiska
  • pozyskiwanie Kandydatów
  • pozyskiwanie Klientów
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami, Pracownikami oraz Klientami
  • ogólne prace biurowe
  • opieka nad zatrudnionymi pracownikami ( pomoc w załatwieniu i wyjaśnieniu formalności związanych z zatrudnieniem)

Wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1/C2)
  • doświadczenie na ww. stanowisku –mile widziane
  • zainteresowanie branżą rekrutacyjną
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • umiejętność planowania i organizowania swojej pracy
  • mile widziana znajomość innych języków obcych

Prezentacja firmy

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
prowizja
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy