Rekruter- Koordynator projektu

HR team Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej HR TEAM Sp. z o.o. działa na rynku od 2015 roku. Dziś pracuje u nas ponad 1300 pracowników tymczasowych na terenie całej Polski, głównie w branży automotive oraz pokrewnych branżach produkcyjnych.

W związku z rozwojem i ekspansją strukturową, do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator projektu- Rekruter

Obowiązki:

  • Koordynowanie działań w związku z realizowanym projektem
  • Selekcja i rekrutacja kandydatów do pracy
  • Sporządzanie oraz koordynowanie przepływu dokumentacji personalnej
  • Rozwiązywanie bieżących problemów, w tym kadrowych i logistycznych
  • Reprezentowanie interesów firmy wobec pracowników oraz Klienta
  • Dbanie o relację, wizerunek firmy poprzez terminową i rzetelną realizację zadań

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji do branży produkcyjnej
  • Znajomość narzędzia Direct Search mile widziana
  • Dobra znajomość pakietu Office, w tym Excela
  • Umiejętność budowania relacji z klientem oraz podległym personelem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu jako warunek konieczny

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze 1/1 etatu
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, dostęp do samochodu służbowego
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bardzo dobrą kawę w biurze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV .

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 z późn. Zm.”

Prezentacja firmy

HRteam Polska , Doradztwo Personalne <br/>Agencja Pracy Tymczasowej <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Inne, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Kadra zarządzająca