Opis stanowiska pracy

Firma Rekrutacja 24 h prowadzi rekrutację i selekcję pracowników z terenu Bielska Białej, Pszczyny, Czechowic, Żywca Wisły, Ustronia, Wilamowic, Kęt, Andrychowa. Stanowi to jeden z fundamentalnych elementów systemu zarządzania personelem. Weryfikacja kandydatów i odpowiedni dobór pracowników ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania organizacji, jej efektywności i konkurencyjności.

Proszę o przesłanie aplikacji na różne stanowiska! Jeśli kandydatury spełnią oczekiwania nastąpi kontakt zwrotny z propozycją stanowiska.

Oferujemy
- Możliwość rozwoju (szkolenia, certyfikaty)
- Możliwość awansu
- Stabilne zatrudnienie
- Wysokie zarobki
- Prestiżowy brand
- Praca w młodym, zdeterminowanym, kreatywnym, nastawionym na sukces pełnym pasji zespole

Kogo szukamy / Profile description:
- Umiejętność pozyskiwania Klientów,
- Zorientowanie na wynik i cele,
- Chęć rozwoju, wysoka kultura osobista,
- Umiejętność nawiązywania relacji długofalowych, empatia,
- Gotowość do aktywności i mobilności.

Najlepsi pracują z najlepszymi!

Wymagania

Wymagania:
- niekaralność
- prawo jazdy kat. B
- wykształcenie min. średnie
- umiejętności budowania długotrwałych relacji z Klientami
- nastawienia na osiąganie założonych celów
- umiejętności planowania i organizacji pracy
- entuzjazmu i dynamiki w działaniu

Prezentacja firmy

Firma finansowa, której podstawowym zadaniem jest operowanie zaso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting