Rekrutacja do firmy marketingowej KATOWICE

STR Advertising

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś ambitny, szukasz nowych wyzwań, chcesz dobrze zarabiać i rozwijać się w międzynarodowym środowisku?

Ogłaszamy nabór na program sprzedażowo-menedżerski. Zgłoś swoją kandydaturę i zacznij od zaraz.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy rozwijającą się firmą, specjalizującą się w marketingu BTL. Współpracujemy z dużymi klientami korporacyjnymi .Naszym zadaniem jest realizowanie dla nich kampanii marketingowych, pozyskiwanie klientów i budowanie pozytywnego wizerunku ich marek.

Co oferujemy:

- ciekawą pracę w młodym zespole

- atrakcyjne wynagrodzenie

- ciągłe wyzwania

- zdobycie cennego doświadczenia

- dla ambitnych - możliwość rozwoju zawodowego

- możliwość szkoleń w kraju i za granicą

- możliwości rozwoju

Czego wymagamy:

- umiejętności pracy w zespole

- komunikatywności

- pozytywnego nastawienia do wyzwań

- inicjatywy i zaangażowania

- dostępności czasowej w tygodniu oraz gotowości do współpracy od 21 czerwca.

Nie wymagamy doświadczenia! Oferujemy kompleksowe szkolenie, dostosowane do indywidualnych potrzeb, z zakresu technik sprzedaży, marketingu, negocjacji. Przygotowujemy również kandydatów do koordynacji i organizacji pracy zespołu.

Do zadań będzie należała praca z klientem, budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz na dalszym etapie - rekrutacja, szkolenie i koordynowanie kampanii marketingowych.

Przyślij nam swoje CV i dołącz do młodego, dynamicznego zespołu!

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez portal.

Prezentacja firmy

<br/> Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tygodniowe, miesięczne, kwartalne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media